معرفی و آموزش استیم والت

اگر شما هم با استیم و بازی های آن آشنایی دارید حتما تا کنون در برنامه آن اسم استیم والت یا کیف پول استیم را شنیده اید ! در واقع استیم والت قابلیتی است که به شما این امکان را میدهد تا با شارژ کردن حساب کاربری خودتان در استیم نسبت به خرید بازی ها و یا قابلیت های مجازی دیگر از جمله خرید آیتم ها ، پک های ویژه و … اقدام کنید .

معرفی و آموزش استیم والت

معرفی و آموزش استیم والت

از مزایای استیم والت میتوان به خرید مستقیم از استور استیم و تحویل آنی کالا، خرید و فروش در بخش مارکت که بیشتر شامل آیتم ها می‌شود، قیمت مناسب و صرفه جویی در زمان، فعال شدن اکانت از جمله بخش فرند لیست اشاره کرد .
به جهت اینکه شما حساب خودتان را شارژ کنید ، باید نسبت به خرید گیفت کارت استیم والت اقدام کنید و سپس کد دریافتی را در برنامه استیم وارد کرده تا حساب شما به صورت مجازی شارژ شود .برای استفاده از استیم والت نیز باید پس از خرید گیفت کارت استیم والت ، آیپی خودتان را به آمریکا تغییر دهید ! سپس رو این لینک کلیک کنید تا وارد سایت استیم و بخش استیم والت شوید کد استیم والت خریداری شده را در آنجا وارد کرده و دکمه تایید را بزنید . در صفحه بعد لیستی به شما نمایش داده میشود که در آن اطلاعات هویتی باید وارد کرد ، از انجا که ایران در لیست تحریم قرار دارد باید اطلاعات فیک و جعلی خارجی وارد کنید ، اگر اطلاعات لازم را ندارید ، کافیست با ایپی خارجی سری به سایت http://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generatorبزنید تا آن را در اختیار شما قرار دهد .

معرفی و آموزش خرید استیم والت

در مرحله آخر نیز رویه Continue کلیک کنید تا پیغامی مبنی بر شارژ شدن حساب استیم والت به شما نمایش داده شود .

معرفی و آموزش استیم والت

همچنین شما میتوانید با خرید شماره مجازی های معتبر از ان برای ساخت حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مثل تلگلرام و … به صورت ناشناس استفاده کنید آفر ویژه ای نیز برای کاربران بازی کلش رویال داریم که میتوانند به خرید آن با قیمت بسیار پایین افدام کنند ، این فرصت را از دست ندهید .

ایکس گیفت www.xgift.gift بزرگترین مرجع خرید گیفت کارت گوگل پلی ، ایتونز و استیم والت
شما میتوانید از وب سایت ما xgem.ir نیز خرید جم کلش رویال داشته باشید
و از وب سایت xnumber.in خرید شماره مجازی تلگرام داشته باشید
ایکس گیفت : کپی رایت مارکت فروش گیفت کارت استیم والت www.xgift.gift

ایکس گیفت : کپی رایت مارکت فروش گیفت کارت استیم والت www.xgift.gift